Dzień flagi RP 2021

Jutro obchodzimy Dzień Flagi RP. Z tej okazji przypominamy kilka zasad:
„1. Flaga Rzeczypospolitej Polskiej może być eksponowana każdego dnia przez wszystkich obywateli, instytucje oraz organizacje.
2. Wywieszając flagę z okazji świąt państwowych, dajemy wyraz uhonorowania oraz obchodzenia przez nas święta.
3. Z flagą Rzeczypospolitej Polskiej należy obchodzić się z szacunkiem – zarówno, gdy wywiesza się ją lub zdejmuje, jak i podczas przechowywania, gdy nie jest eksponowana.
4. Flaga powinna być zawsze zadbana. Kiedy wypłowieje lub się podrze, powinno wymienić się ją na nową.
5. Miejsce umieszczenia flagi powinno być honorowe, nie ujmujące jej godności oraz zapewniające jej dobrą widoczność o każdej porze dnia i nocy.
6. Flagi państwowej nie używa się do nakrywania stołów, mównic czy pojazdów. Nie powinno się również nakrywać nią odsłanianych tablic lub pomników. Zamiast niej lepiej posłużyć się biało-czerwoną wstęgą.
7. Na fladze państwowej oraz jej wizerunkach nie należy umieszczać napisów ani grafik. Nie należy też mocować do niej jakichkolwiek przedmiotów.” Źródło: policja.pl
Udanego wypoczynku!
Mając na uwadze ścianę z jaką będą zmuszeni zmierzyć się ówcześni i przyszli plantatorzy dokładamy wszelkich starań aby jakość naszych nasion była na najwyższym poziomie . Zainteresowanych zapraszamy do zakupu tutaj.
Verified by MonsterInsights